Spedycja

Oprócz usług przewozów własnymi samochodami BODO oferuje pełny zakres świadczeń spedycyjnych. Spedytorzy gwarantują fachową obsługę naszych Klientów oraz dbają o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług przy wykorzystaniu wysokiej klasy środków transportowych. Dzięki wysokim kwalifikacjom i dużemu zaangażowaniu naszego personelu, oferujemy Państwu usługi na naprawdę najwyższym, europejskim poziomie.

Spedytorzy działu krajowego i międzynarodowego pozostają do Państwa dyspozycji również po godzinach pracy pod dyżurnymi numerami telefonów, co wiąże się z szybka i sprawną reakcją na potrzeby klienta.

Poza transportem własnym dodatkowo odpowiednio dobrana i wyselekcjonowana grupa przewoźników pozwala nam na sprawną realizację powierzonych przewozów zarówno w kraju jak i zagranicą, co przenosi się na komfort zlecania przewozów nawet z kilkugodzinnym wyprzedzeniem przed planowanym załadunkiem.

Samochody naszej firmy

Mając na uwadze aspekt coraz ostrzejszych przepisów dotyczące ochrony środowiska obligujemy naszych przewoźników do wykorzystywania taboru, który spełnia przynajmniej normy ekologiczne EURO 5.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Posiadamy niemal nieograniczone możliwości organizacji przewozów towarowych z dowolnego miejsca w kraju do ich miejsca przeznaczenia. Wiedza i doświadczenie personelu działu krajowego i międzynarodowego gwarantują jakość, solidność i terminowość w rozwiązywaniu powierzonych im przewozów na całym Świecie. Wyłącznie poprzez elastyczność swoich działań i indywidualne podejście do każdego Klienta możemy być skutecznym partnerem w realizacji Państwa zamierzeń na niezwykle szybko zmieniającym się rynku przewozów drogowych.