O Firmie

Nasza firma oprócz usług transportowych własnymi samochodami świadczy także pełen zakres usług spedycyjnych. Nasza kadra składa się z doświadczonych spedytorów, którzy gwarantują fachową obsługę klientów.

Dbając także o wysoką jakość świadczonych usług przy wykorzystaniu wysokiej klasy środków transportowych. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych spedytorów nasze usługi na bardzo wysokim, europejskim poziomie.

W trosce o klienta nasza kadra, spedycji krajowej i międzynarodowej, pozostaje do Państwa dyspozycji także poza rozkładowymi godzinami pracy. Spedytorzy są dostępni pod dyżurnymi numeru telefonów, co pozwala na szybką i sprawną reakcję na potrzeby klienta.

Poza własnym transportem współpracujemy z odpowiednio dobraną i wyselekcjonowaną grupą przewoźników. Pozwala nam to na sprawną realizacje powierzonych przewozów, zarówno w kraju jak i za granicą.

Współpraca z przewoźnikami przenosi się na komfort zlecania przewozów nawet z kilkugodzinnym wyprzedzeniem przed planowanym załadunkiem. Mając na uwadze coraz ostrzejsze przepisy dotyczące ochrony środowiska, obligujemy naszych przewoźników do wykorzystywania taboru, który spełnia przynajmniej normy ekologiczne Euro 5.

Posiadamy nieograniczone możliwości w kwestii organizacji transportów towarowych z dowolnego miejsca do punktu przeznaczenia. Wiedza i doświadczenie naszego personelu gwarantują solidność i terminowość w powierzonych im przewozach na całym świecie.

Poprzez elastyczność swoich działań i indywidualne podejście do każdego klienta jesteśmy skutecznym partnerem w realizacji zamierzeń na niezwykle szybko rozwijającym się rynku przewozów drogowych.